Dzisiaj jest: 23.08.2019 r.
Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Pruszków

Naprawa dachów Pruszków

Nasza firma zajmuje się pracą na dachach. Od ponad trzydziestu lat pracujemy w tej branży. Możemy się pochawlić dobrze wykfalifikowanymi pracownikami oraz odpowiednim sprzętem, a także narzędziami. Wykonujemy różnego rodzaju naprawy drobnych usterek na dachu i renowacje dachów.
Remonty dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicy.

Jakie remonty dachów wykonujemy w Pruszkowie ?

Nasza firma specjalizuje się między innym:
naprawie podbitki dachowej, naprawie blacha miedziana w karo, łuske i na rabek, naprawa dachów krytych papa termozgrzewalna, wykonujemy pokrycia dachowe.
oraz wiele innych prac związanych z dachami. Dzięki wysokiemu doświadczeniu w tej branży jesteśmy w stanie podjąć się każdej powierzonej nam pracy przez klienta.
Wykonujemy również mniej skomplikowane prace na dachach, na przykład :
naprawiamy drobne usterki, farbujemy dach, naprawiamy rynny i rury, refulujemy okna dachowe.

Jak wygląda wykonywanie przez nas farbowania dachu i renowacje?

Dach jest stale narażony na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, niestety jego powłoka niszczeje. Przez co farba traci pierwotyny kolor i płowieje. Również pokrycia dachowe po pewnym czasie rdzewieją Wysokie i niskie temperatury, kwaśne deszcze, a także występowanie mchów powoduje, prędzej czy później należy wykonać kroki naprawcze.
Innowacyjną metodą renowacji dachu jest malowanie pokrycia dachowego specjalnie przeznaczonymi do tego farbami. Dzięki malowaniu, bez konieczności wymiany pokrycia zapewnicie sobie na długie lata ochrone przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a dach nadal będzie wygladał jak nowy!

                           Remonty Dachów, Naprawy Dachów Pruszków I OKOLICE!
                                                             Kontakt z nami: 667-058-443